Hakkımızda
Menu
Sepetim

Hakkımızda

Firmamız Yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmek amacıyla yola çıktı kurumsal yolculuğumuz 2018 yılında Bursa’da başladı.

Firmamızın kuruluşu ile birlikte kendimizi tanıtmak için harekete geçtik. Web sitemizi kurduk. Tüm altyapı çalışmalarımızı teknoloji odaklı olarak hazırladık. Ve e ticaret sektöründe yepyeni bir teknoloji ile karşınızdayız.

Teknolojimiz duvar kağıdı kullanılmadan yeni nesil kumaş üzerine dijital baskı modelini yansıtıyor. Böylece duvar kağıdı anlayışını bir üst seviyeye taşıyoruz.

Bulunduğunuz mekanlara duvar kumaşı uygulandığında her açıdan farkı gözlemleyeceksiniz. Gerek dayanıklılığı, gerek şıklığı ve gerekse kalitesi ile sizinde beğeninizi kazanacak.

Duvar kağıdı yerine duvar kumaşı tercih edebilirsiniz. Neden Çünkü duvar kağıdından daha dayanıklı. Silinebilir. Yırtılmaz ve mekanlarınızda havasızlığa sebep olmaz. Ayrıca alçı gerektirmeden sıva üzerinede uygulanabilir kolaylıktadır.

Dahası çıkarıp başka bir alana rahatça uygulayabilirsiniz. Kuşkusuz bu sebepler sizinde duvar kumaşını tercih etmenizde etkin olacaktır.

 

VİZYONUMUZ;

AliMas Duvar kumaşımız başta olmak üzere,kaliteli,uygun fiyatla ve farklı ürünler yaratan,Türkiyenin yanı sıra tüm Dünyada ,tüketicilerle  buluşturup,müşterilerin memnuniyetini sağlamak.Sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ;

Faaliyette bulunduğumuz sekörde, Milyonlarca görsel ve desen seçeneklerimizle,ürün yelpazemizle,tüketicinin  beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Tekstil sektöründe istihdam sağlayarak ülkenin gelişimine katkıda bulunmak.Topluma fayda sağlayan,yenilikçi tekstil ürünlerimizle mükemmellik ve yenilik sunmak.