GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu beyan 3dkumasduvar.com’ un gizlilik politikasını içerir. 3dkumasduvar.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Üye tarafından belirtilen bilgiler (ad, soyad, e-posta, telefon vb. ) ile ödeme yapmak amacı ile bildirdiği bilgiler 3dkumasduvar.com  tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
3dkumasduvar.com  bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Üyeye ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca 3dkumasduvar.com  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Üyelik işlemleri esnasında duyuru servisine abone olan üyelerimize, bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon gönderilebilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle 3dkumasduvar.com  sunucularında saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Ayrıca www.3dkumasduvar.com’da SSL sertifikası sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

3dkumasduvar.com üyelik iptal işleminiz için, 3dkumasduvar.com' a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 505 279 78 14-0532 614 68 95    E-mail: 3dkumasduvar@gmail.com